We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

keshe

trešdiena, 2012. gada 4. aprīlis

04-aprīlis-2012SaLuSa 04 aprīlis 2012


Jūs gribējāt darbību, jūs gribējāt rezultātus, un jums tagad tas ir, ja vien jūs esat ievērojuši dažus cilvēkus, kuri ir ieguvuši reputāciju sekmīgi atklājot patiesību.Milzīgs ar simtiem dažādu personālu, ir gatavi aizturēt noziedzniekus, kuri bijuši aiz visvairāk ciniskiem un ienesīgiem noziegumiem pret jums pēdējā laikā. Šī projekta lielums nodrošinās, ka tas ļaus medijiem sēdēt un veikt paziņojumus, jo tos nebūs iespējams ignorēt. Tas būs sākums vairākiem atklātiem ziņojumiem, kas tiks godīgi teikti, un netiks ietērpti šoka ietekmē. Beidzot sasniegumi būs veikti, jo tie jau sen ir aizkavējušies. Ir svarīgi saglabāt mieru un neļaut atklāsmēm radīt maldīgu priekšstatus par to, kas ir iesaistīts. Laiks pierādīs, ka tie kas iesaistīti vainīgo saukšanā pie atbildības, ir rīkojušies cilvēku labā un ka zem tā pamatā nav apslēpts motīvs .


Tīrīšana aptver daudzas dažādas dzīves jomas, un padarot ceļu pagaidu valdībām ir svarīga numur viens prasība, ja šīs izmaiņas plūdīs vienmērīgi. Esiet pārliecināti, mums ir kopēja izpratne par to, kā jūs domājat, un strādāt, un tas nozīmē, ka mēs varam paredzēt, kā lietas notiks. Mūsu sabiedrotie ir labi iesaistīti dažādās atbildībās, un mēs paredzam, ka šīs atveres notikumi būs veiksmīgi.Visgrūtākais uzdevums ir pirmais ko mēs izpildām, un tas būs reāls acu atvērējs ikvienam. Lai ko jūs zināt tagad, būs tālu no visas patiesības par to, kas noticis jau. Nav gandrīz neviena no jūsu sabiedrības vai uzņēmējsabiedrībām, kas nav trenētas jomai par tumšo darījumiem.Dažreiz pat godīgi cilvēki ir neapzināti nokļuvuši savās darbībās, bet tie nebūs mūsu mērķis.
Mīļie,kraliskās kaujas ir sākušās, bet kopš mēs esam dominējošie, mums ir visi iemesli, kas kalpo par lielisku uzvaru. Jūs arī varat ņemt daļu no atzinības, jo bez jums un jūsu apņēmības celt nepieciešamās izmaiņas, mēs nebūtu tur, kur mēs esam šodien.Ir jauns skaits Gaismas sekotāju un tie bruģē ceļu uz Augšāmcelšanos. Apziņas Līmenis turpina pieaugt, un tas ir arī vēl viens pierādījums tam, cik labi Jūs esat lietojuši uzdevumu sagatavoties Augšāmcelšanai. Šajā mazajā laikā, kas paliek pirms gada beigām kas sakļaujas ar jums, jūs sapratīsiet, ka tas būs pildīts darbībām un daudz pamācībām.
Jau dažādas valstis un to valdības ir veiktas, lai saprastu, ka agresija ir jāpārtrauc, un ka mums ir atļauts veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu mieru. Līdz šim, mūsu iejaukšanās jūsu vārdā tika saīsināta sakarā ar karmiskiem iemesliem, bet tagad ar Dieva rīkojumu, mēs spējam izpildīt plānu jūsu garīgajai attīstībai. Jūs atradīsiet, ka pēkšņi panākumi izlauzīsies uz priekšu, un ka ir veikti tumšajiem pārsteigumi, kas nekad neatļāva šādus pagriezienus. Mēs spiežam uz priekšu un zinam, ka tagad ir kārta Gaismai suzņemties atbildību, un sāk veidot sabiedrību, kas var izteikt savu brīvību, lai izveidotu jaunu mierīgu ceļu uz priekšu. Protams, ne visi akti ir jāpārskata, bet daudzi ir nelikumīgi vai izdoti viltotos apstākļos. Tādi notikumi kā 9/11 beidzās ar daudzām negodīgām un netaisnīgām izmaiņām, kas tika vērstas uz iespējamo terorismu kas patiesībā nebija atbildīgs. Līdzīgi incidenti ir notikuši arī, un katru reizi izmantoti, lai pastiprinātu kontroli pār jums.
No šī brīža, jums labāk apzināsities to, kas notiek un tiksiet informēti caur dažādiem informācijas avotiem, kamēr mēs varēsim nodrošināt Jūs ar regulāriem un uzticamiem .Mēs plānojam atvērt savu kanālu, un tādējādi pārliecinoties, ka jūs būsiet nodrošināti ar visu, kas nepieciešams, lai tas būtu brīnišķīgs Atlikums jūsu gadā. Neuztraucieties par visām mazajām konfrontācijām, jo tās neizvērsīsies par neko vairāk bīstamu. Tātad, pēc meklētajām dažām pazīmēm, ka viss bija pārvietots uz priekšu, ir pierādījumu pārpilnība, lai parādītu to. Ir vēl daži avoti, kas ir izveidoti, lai dotu ārā dezinformāciju, tāpēc izmantojiet savu rīcības brīvību un intuīciju, lai noteiktu, kuri no tiem ir ticami.
Jūs jautāsiet: "Ko mums vajadzētu darīt, kamēr vien pārmaiņas notiek", un mēs iesakām pēc iespējas dzīvot savu dzīvi kā agrāk. Tomēr apzinieties, ka, drīz būs īsa burvestība ļoti ātri, kur jūsu dzīves ir iekļautas, nodrošiniet sev pārtiku un citas vajadzibas uz dažām dienām. Jebkurā gadījumā mēs kopā ar mūsu sabiedrotajiem pārliecināsimies, lai darbības tiktu efektīvi pabeigtas, ar cik vien maz neērtībām iespējams. Kā jūs varētu gaidīt, mums ir viss uz plaukstas un tas ietver jūsu drošību. Tumšie cīnīsies līdz pēdējam un pat tagad plāno zvērības, bet kopš mēs esam informēti par tām mēs atvairīsim tās no īstenošanās.

Jūs ieejat galējā fāzē Augšāmcelšanā, un to nedrīkst aizmirst, ka izmaiņas ir daļa no sagatavošanās pasākumiem, kas ir virzījušās ļoti ilgu laiku. Kā vienmēr, ir svarīgi, pirms, kamēr mēs varam atvērt brīvu mēdiju kanālu, lai jūs neattiektos uz viltus ziņojumiem, kas tiks paredzēti lai radītu bailes. Dažs haoss ir neizbēgams, bet tajā pašā laikā nebūs ilgstošs. Ziniet, ka militārā darbība netiks vērsta pret cilvēkiem, bet to atbalstam. Mūsu darbības tiek veiktas, lai dzītu uz jūs, cik ātri vien iespējams uz Augšāmcelšanos. Kā mēs bieži vien minam, mēs no Galaktiskās Federācijas esam no Gaismas, un veicam pasūtījumus no Augstākām Būtnēm, kas izdala jūsu likteni.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un tik apmierināts, ka jautājumus tagad var ievietot sabiedrības viedoklī. Informācija tagad var tikt atbrīvota zinot, ka tā sasniegs jūs, un nākotnē būs tiešā līnijā ar jums. Mums nav ko slēpt, bet saprotamu iemeslu dēļ neatspoguļojiet mūsu roku tumšajiem. Visu informāciju, kādu tie var uzņemt, viņi nevarēs uzhakot mūsu sistēmu, jo tās ir tehniski ārpus viņu līmenim. Tā faktiski ir diezgan pretēja, jo mums ir pieeja viņu sakariem un nekas netiek turēts slepenībā vai ārpus mūsu skatienam. Mēs parasti esam soli priekšā tiem,kas ir iemesls, kāpēc mēs esam pārliecināti par rezultātiem mūsu darbībai. Uzvara ir mūsu, un mēs dalamies priekā ar jums.


Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light

Translator: Maris
   

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru