We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

keshe

piektdiena, 2010. gada 14. maijs

SaLuSa 14. maijs/2010

Šī dzīve jums ir pagrieziena punkts, lai noteiktu vai varat vai nevarat pietiekoši progresēt, lai veiktu jums piedāvāto kvanta lēcienu.

Bija jāpaiet ilgam laika periodam, lai jūs nonāktu šajā evolūcijas vietā, tāpēc pieņemiet šo laiku ar abām rokām. Šādas atkārtotas iespējas vairs nebūs līdz pat nākamā solārā cikla beigām, un tas būs pēc 26.000 gadiem.

Jūs zināt, ka tam kas notiek nav nozīmes, jūs vienmēr atgriezīsities uz Visa Kas Ir Avotu.


Lai notiktu jūsu Augšāmcelšanās, ir jāsasniedz kādi konkrēti mērķi. Zemes attīrīšanās ir nepieciešama un vitāli svarīga, tā attīra jūsu karmiskās saistības ar Māti Zemi, un mēs patiešām nevēlamies uzspiest jums pārāk daudz pēdējos pārpalikušajos mēnešos līdz 2012.gadam. Mēs vēlamies, lai jūs paši piedalītos beigu laiku svarīgajos notikumos. Kad saņemsiet atpakaļ savu spēku, jūsu enerģija tiks virzīta jaunas sabiedrības veidošanai, tajā valdīs taisnīgi un godīgi Likumi. Šobrīd eksistē daudz tādu lietu, kas neatbilst šiem mērķiem; viss tas, kas var mainīt tagadni, atrodas jūsu pašu rokās. Runājiet, mīļie, un jūsu teiktais tiks sadzirdēts un notiks ievērojamas pārmaiņas.

Mēs sirsnīgi vēlamies redzēt jūs izkuģojam cauri dualitātes fināla dienām, un jau kādu laiku jums tiek dota jebkāda palīdzība redzēt to ko paši darāt. Ja esat iesaistīti kādās grūtībās, kas saistītas vēl ar citiem cilvēkiem, tad, lūdzu, saprotiet, ka vēl palikušajā laikā tiek sakārtota lielākā karmisko solījumu daļa. Viss notiek ar jūsu atļauju un sadarbību, un, protams, ar ikviena piedalīšanos, kuru skar šie notikumi. Tā kā jums ir lielāka sapratne par notiekošo, jums ir jābūt gataviem uz iespējamiem dažādiem iznākumam un jāspēj ar šīm pārbaudēm viegli tikt galā. Ja jūtaties kā upuris, tad atcerieties, ka arī šo lomu esat pats sev izvēlējies. Uzskatiet to par iespēju izteikt sevi kā dvēseli, kas aiz sevis atstāj veco sistēmu, kurā parasti jāuzņemas sava daļa vainas. Katra cilvēka saņemtajām mācībām jābūt ieraugāmām, visi esat vienādi iesaistīti. Kad esat nospēlējuši savu lomas daļu un luga ir galā, ļaujiet nolaisties priekškaram.

Šī dzīve jums ir pagrieziena punkts, lai noteiktu vai varat vai nevarat pietiekoši progresēt, lai veiktu jums piedāvāto kvanta lēcienu. Pirmais solis ir nodoms- iecere un no tā brīža katram pašam ir jāmāk atrast savs ceļš. Jūsu dzīve mainīs kursu un nostādīs jūs uz ceļa, kas ved uz Gaismu, un jūs sāksiet atvērties savam patiesajam Es. Ikviens varat pacelties, bet jāpaceļ ir arī savs skatiens uz augšu- uz to ko vēlaties, kā arī uz vēlamo iznākumu. Pavisam vienkārši, esiet visu laiku Gaismā un ļaujiet sev plūst cauri notikumiem un kopā ar notiekošo. Cerams, ka atradīsieties viļņa virsotnē un aizslaucīsiet prom visu vairs nevajadzīgo un lieko. Jums ir jāmainās, ja vēlaties izkuģot cauri šiem laikiem un veidot stabilu Augšāmcelšanās ceļu.

Bija jāpaiet ilgam laika periodam, lai jūs nonāktu šajā evolūcijas vietā, tāpēc pieņemiet šo laiku ar abām rokām. Šādas atkārtotas iespējas vairs nebūs līdz pat nākamā solārā cikla beigām, un tas būs pēc 26.000 gadiem. Tā ir patiesība, ka jebkura individualitāte var pacelties jebkurā laikā, ja tā sasniedz noteiktus vibrāciju līmeņus. Tomēr, cikla beigās vienmēr tiek plānota masveida šāda iespēja. Kā, piemēram, tagad, paceļot vibrācijas ir sasniegts tāds līmenis, kas palīdz katrai dvēselei pacelties. Lūdzu, ne mirkli neaizmirstiet faktu, ka esat priviliģētā kārtā atrodoties te uz Zemes šajā īpašajā laikā. Ja tagad varētu izbaudīt mūsu dimensiju absolūto prieku un mieru, tad jūs nešaubītos ne mirkli par šādas iespējas izmantošanu. Dažas dvēseles ir iepriekš plānojušas pieņemt sevī ienākošo Gaismu, bet vēl nejūtas gatavas doties tālāk.

Ne jūs, ne Zeme šobrīd neatrodas savā dabīgajā vibrāciju līmenī. Jūs esat daudz varenāki nekā uzskatāt, jūs esat Gaismas Būtnes, kas uz laiku pazeminājušas savu Gaismu, lai pieredzētu dualitāti. Jums varētu būt apbrīnojami un izsmalcināti piedzīvojumi trešajā dimensijā, bet kā būtu, ja tā būtu jūsu dabīgā eksistences būtība. Zinot patiesību, vai tiešām noraidītu iespēju pāriet svētības pilnajās pasaulēs, kurās eksistē tikai Mīlestība un Gaisma? Es šaubos, tomēr daudzi gaida vēl papildus pārliecināšanu un tie arī saņems pēc iespējas lielākus pierādījumus. Lai arī kā mēs skatītos uz šo jautājumu, jums pieder galīgā izvēle.

Bet patreiz mēs nogaidām, zinot to, ka pavisam tuvu atrodas ļoti radikālas pārmaiņas. Beidzot sācies paātrinājums un mēs redzam diezgan ātri tuvojamies šādus tādus notikumus. Tie būs gan aizraujoši, gan šokējoši, jo atklās patiesību, un jūs redzēsiet to kā tikāt izmantoti un kontrolēti. Un, ne tikai, pret cilvēci ir izdarīti daudzi noziegumi, jūsu vēstures lielākā daļa būs jāpārraksta. Tie var būt ir krāpnieciski un tīši radīti plāni- nostādīt jūs vienu pret otru šokējošās situācijās. Daudzi kari ir tīši izraisīti un radīti tādēļ, lai samazinātu populāciju, un atturētu jūs no zināšanu apguves, kas varētu jūs atbrīvot no iluminātu kontroles. Tā sauktā trešā pasaule ir turēta nabadzībā, tai nav dotas iespējas gūt labumu no izglītības. Šo situāciju ir radījušas citas valstis, kas par to nav saņēmušas pelnīto samaksu.

Trūkstošās Vienotības vietā cilvēkos valda atdalītības sajūtas un līdz laikam, kad nesāksiet dzīvot kā sargātājs viens otram, jūs netiksiet uz priekšu. Tomēr, tie, kas ir garīgi modušies, nedrīkst šī iemesla dēļ palikt iepakaļ. Tāpēc, ka eksistē šāda situācija, tāpēc arī ceļi šķiras, ļaujot katrai dvēselei sekot pa sevis izvēlēto ceļu. Te Dievs neiejaucas jūsu izvēlē, jums ir dota pilnīga brīvība darīt kā vēlaties. Dzīve ir bezgalīga, un jūsu rīcībā būs viss jums nepieciešamais laiks, lai ietu atpakaļ uz Gaismu. Nav divu vienādu ceļu, tieši tas arī ir jūsu pieredzes skaistums, to arī paņemsiet sev līdzi. Cik daudz varenāki kļūsiet, kad pacelsieties uz tādiem augstākiem līmeņiem, kad varēsiet dalīties savā pieredzē. Nav tādas noteiktas vajadzības vai prasības ikvienai dvēselei piedzīvot un saņemt pilnīgi vienādas mācības pašiem personīgi; daloties pieredzē jūs pat ātrāk ieejat augstākās dimensijās, kur kļūstat par Gaismas Būtnēm.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un tāpat kā mani kompanjoni, mēs esam gājuši cauri zemākajām dimensijām, tāpēc mums ir priekšstats par to, kas tagad notiek ar jums. Tāpēc mūsu mīlestība pret jums ir vēl spēcīgāka, kā pret īpaši drošsirdīgām dvēselēm, kas gājušas cauri dualitātei. Tas, ka bijāt gatavi ciest un reiz zaudējāt savu reālo identitāti, tā ir zīme cik garīgi nobrieduši jūs patiesībā esat un jūsu mīlestību uz Dievu. Jūs zināt, ka tam kas notiek nav nozīmes, jūs vienmēr atgriezīsities uz Visa Kas Ir Avotu.

Paldies SaLuSa.

Mike Quinsey.
Maiks Kvinsijs.

Tulkotājs : Mara
marabrante@inbox.lv

The Galactic Federation Messages by Mike Quinsey
www.galacticchannelings.com - All languages stated above
http://gfbymikequinsey.blogspot.com/ -ENGLISH
.
http://www.costanza2003.org - ITALIANO
http://gfindutch.blogspot.com / - NEDERLANDS
http://glingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH
http://fgfrance.blogspot.com/ - FRANÇAIS
http://gfsvenska.blogspot.com/ - SVENSKA
http://fgmikequinsey.blogspot.com - PORTUGUÊS
http://www.schodamidonieba.pl/ - POLSKA/Polish
http://federaciongalaticaenespanol.blogspot.com- ESPAÑOL
*http://blog.goo.ne.jp/flatheat/c/c0a7212b7e7e44c4f990c62a84cd2dc8日本語/Japanese
http://gfingreeck.blogspot.com/ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck

http://gfinlatvian.blogspot.com/ - LATVIEŠU/Latvian
http://galacticfederationchina.blogspot.com/-中文 ChineseNEW

http://gfinbulgaria.blogspot.com/ - БЪЛГАРСКИ/Bulgarian - NEW

Originals and translations of Galactic Messages available on http://peacelovelove.blogspot.com/


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru