We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

keshe

sestdiena, 2011. gada 22. oktobris

October 17, 2011

     


 
SaLuSa  October 17, 2011 Nepaiet ne viena diena bez mūsu sabiedroto jaunajiem sasniegumiem, un tieši tas paātrina laiku, kad varēs veikt pozitīvos soļus, lai apturētu tumšo spēku darbību. Viņi jau ir novārguši zaudējot kontroli pār savām komandas bāzēm un mēs turpināsim palīdzēt saviem sabiedrotajiem, kamēr apdraudējums uz jums neizzudīs pilnībā. Visdažādākās komandas ir atbildīgas, lai tiktu galā ar visādiem izaicinājumiem, kas ir vērsti pret jums, tāpēc esiet pārliecināti, ka viss norit ļoti labi un saskaņā ar plānu. Tumšie spēki it nemaz neņēma vērā savu krahu, jo uzskatīja sevi par neuzveicamiem. Taču viņiem nāksies samierināties ar neizbēgamo varas zaudēšanu un sekojošo sabrukumu. Mēs piedāvājam viņiem izeju un ticam, ka viņi to pieņems, jo tas būs acīmredzami, ka viņi nespēs izpiņķerēties no tīkla, kurā tie atrodas.

Nejaušās izmaiņas valdībā tik ļoti ir pievērsušas vairāku valstu uzmanību, ka tās ir apvienojušas savus spēkus, lai atraidītu sazvērnieku pēdējos uzbrukumus un novērstu viņu viltīgos plānus,
kas bija jūsu lielākās civilizācijas daļas iznīcināšana. Šī bīstamība ir novērsta un jebkurā gadījumā netiktu pieļauta. Pēdējā laikā jūs esat tik ļoti modušies, ka jūs pelnījāt tiesības beigt šo ciklu ar Debesbraukšanu. Jebkāda cita iznākuma iespējamība bija sen izieta un dievišķā iejaukšanās ļāva jums iet pa drošu ceļu līdz pat pašām beigām. Tāpēc nav vietas bailēm, jo drīz vien mēs pārņemsim kontroli pār Zemes aktivitātēm un jūs baudīsiet tos labumus, kuri jums tika apsolīti.

Cilvēki vienmēr pārvācas mājokļa meklējumos, bet dotajā laika momentā tam visam tiek veltīta arvien lielāka uzmanība, jo jums ir jābūt tieši tur, kur jums ir jābūt, lai veiktu galīgo ieskriešanos uz Debesbraukšanu. Daudzi no jums jau ir iekārtojusies tur, kur patlaban atrodas un kaut arī jūs varat pārdomāt par pārbraukšanu un ja tā jums nešķiet interesanta, tad atstājiet to visu kā ir. Patiesībā visa jūsu dzīve pakļaujas jūsu dzīves plānam, pat tas, kurā darba vietā jūs strādājat un ar kādiem cilvēkiem sadraudzējaties. Var likties ka jūs vienmēr kontrolējat un izpaužat brīvo gribu, bet zemapziņā jūs apzināties kādi lēmumi jums ir jāpieņem, lai atbilstu savam plānam. Jums būs jāpieņem svarīgs lēmums par to, vai jūs vēlaties pacelties, pat ja dotajā brīdī jūs neesat pārliecināts savos nodomos. Jūsu brīvā griba teiks savus pēdējos vārdus šajā lietā, bet kopumā jūs neiziesiet aiz tiem rāmjiem, kurus jūs bijāt izplānojuši. Tāpat arī jūsu pavadoņi darīs visu iespējamo, lai jums parādītu to, kas jums būs labākais darot izvēli.

Daudziem cilvēkiem tas parādīsies dīvaini vai pat sarežģīti, lai pieņemtu to, ka dzīve var būt tik vienkārši organizēta, bet paturiet prātā, ka tas ir nepieciešams, lai dzīvē būtu tikai ieguvumi. Galu galā, jūsu evolucionārās attīstības pieredzes mērķis ir paaugstināt savas vibrācijas un iziet no dualitātes. Ļoti daudzi no jums to jau ir darījuši un jau atrodas uz Debesbraukšanas ceļa. Caur šo laika periodu tas dara iziešanu daudz vieglāku, jo tas nozīmē, ka jūs varat būt uz Zemes, bet nevis tās daļa. Sev apkārt jūs varat uzturēt mierīgumu un bez jebkādas baiļu piegaršas un lai kurp jūs arī dotos-izplatiet Gaismu. Jūsu un daudzu citu jums līdzīgo klātbūtne bruģē ceļu vairākiem citiem sekotājiem. Kopējā shēmā jūs esat tik nepieciešami un būsiet vēl nepieciešamāki, kad tiks darīts paziņojums par mūsu klātbūtnes apstiprināšanu. Cilvēkiem būs daudz jautājumu un jūsu pakalpojumi būs ļoti vērā ņemami.

Dažreiz jūs būsiet pārsteigti par notiekošo, piemēram, kad mēs no Galaktiskās Federācijas un cilvēki no Iekšējās Zemes tiksies ar jums un kad beidzot būs zināms par jūsu Meistariem un Pavadoņiem. Tie būs aizraujoši laiki, kas nelīdzināsies nekam citam, ko izjutāt iepriekš un tas turpināsies kā pacēlums un laime. Tiklīdz sāksies izmaiņas, tās noritēs ļoti strauji un tas aizraus līdzi tos laika periodus, kas jums sniegs sen apsolītos ieguvumus. Patlaban jūs varat ieraudzīt virzienu, kurā norit pārmaiņas un mēs zinām, ka jūs ar interesi vērojat, kā beigsies finansiālās problēmas, kas visai pasaulei liek šūpoties uz sabrukuma malas. Tas ir diezgan acīmredzami, ka atgriešanās pie vecā vairs nebūs un mūsu sabiedrotie gaida iespēju, lai varētu spert soli uz kardināli jaunām pieejām.

Mēs jums apsolām ,ka, lai arī kādas nebūtu jūsu personiskās problēmas vai vajadzības, līdz ar laiku visi jūs pacelsieties uz pavisam jaunu izaugsmes līmeni. Kad jūs iziesiet no dualitātes, tad tas būs gluži tā kā jūs mēdzat teikt „kaifīgi”, jo līdz tam laikam jūs lēksiet kvantu lēcienu. Mēs jau būsim jūs satikuši un mūsu kuģi jūsu debesīs būs tik pat ierasta lieta, kā lidmašīnas. Tā kā jūs pieradāt pie idejas par mūsu klātbūtni, tad mūsu parādīšanās starp jums tiks īstenotas vēl vienkāršāk. Mūsu atklāšanas notiks ar masu mēdiju palīdzību, taču mēs parādīsimies arī citviet, lai iepazīstinātu jūs ar tiem uzdevumiem, kas jūs sagaida, tāpat mēs jums pastāstīsim par mūsu dzimtajām planētām un kultūrām, kuras jūs atradīsiet par nemaz tik atšķirīgām no jūsējām. Nav tā, ka jums ir maz zināšanu par to visu, jo daudzu gadu garumā ar jums tika veidoti kontakti. Dažiem palaimējās būt uz kosmiskā kuģa borta un piedzīvot ceļojumus, kas sniedzas tālu aiz Zemes robežām.

Mēs ticam, ka jūs viegli pieradīsiet pie mums un mēs varēsim kopīgi strādāt līdz pat pašai Debesbraukšanai. Pēc tā jūs būsiet daudz līdzīgāki mums un daudzi no jums pievienosies Galaktiskai Federācijai un ceļos pa Visumu kopā ar mums. Jūs kļūsiet par Kosmiskām Būtnēm, ļoti atšķirīgākām nekā esat tagad un ar daudz lielāku apziņas līmeni. Tieši tad jūs sapratīsiet, ka esat varenas Būtnes, kā mēs jums tik bieži to esam teikuši. Nebūs atšķirības starp vīrieti un sievieti un faktiski jūs kļūsiet par androgēnam būtnēm ar perfektu līdzsvaru starp abiem dzimumiem. Tas notiks līdz ar ķermeņa pārmaiņām un viņa attīstīšanos, jo tā vibrācijas kļūs daudz augstākas. Šobrīd jūsu ķermeņi lēnām mainās un turpināsies mainīties, jo jūsu vibrācijas paaugstinās.

Dārgie, ticiet mums, jūs ieejat visbrīnišķīgākajā periodā un iziesiet cauri ļoti aizraujošiem notikumiem, kas jūsu pagātni atstās tālu aiz jums. Protams dažas zemes pieredzes ir brīnišķīgas un jūs aizķersieties pie atmiņām. Bet tas kas sagaida jūs nākotnē, iepriekšējo pieredzi tas pārspēs ļoti spēcīgi, jo dzīve kļūs par varenu svētību, pilna gaismas, prieka un laimes. Jūs labāk sapratīsies Mīlestību, kas caurstrāvo itin visu jums apkārt un arī jūsu lomu ar Dievu, no kura jūs atnācāt un uz kurieni dodaties. Nebūs vietas reliģijai, jo jūs atradīsiet Dievu sevī, līdz ar visām citām zināšanām.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un es nekad nejutos tik tuvu jums, kad mūsu Gaisma saplūst ar jūsējo. Tur, kur mēs ar jums virzāmies, viss pastāv tikai Gaismā un it visur valda absolūta harmonija. Lai tajā noticētu, jums tas ir jāizjūt uz savas ādas un kad jūs to darīsiet, tad jūs aizraus elpa. Jūs vairs nejutīsieties atdalīti no Visa Kas Ir avota. Daudzi no jums jau ir sagatavoti tam, kas jūs sagaida un tagad jūs dzīvojat nākotnei. Mēs mīlam jūs par to ko redzam, bet nevis skatoties uz jūsu fiziskajiem ķermeņiem, bet uz to, kas jūs patiesībā esat.
Paldies Tev SaLuSa.
Mike Quinsey.
Translator: Artürs
http://gfswedish.blogspot.com/ - Português - Novo
http://gfingreeck.blogspot.com/ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck
http://gfinbulgaria.blogspot.com/ - БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
http://gfinrussia.blogspot.com/ - РОССИЯ/Russian
http://gfincroatia.blogspot.com/ – HRVATSKI/Croatian
http://gfinslovak.blogspot.com/ - SLOVENSKY/Slovakian

Originals and translations of Galactic Messages available on


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch Lightworker Maarten Horst and is presented in English.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru