We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

keshe

pirmdiena, 2012. gada 12. marts

12 marts 2012SaLuSa 12 marts 2012Laiks Skrien uz priekšu par cik cilvēces nākotne tiek cīnīta ārā Tuvajos Austrumos.Vismaz tas irtā kā tas, šķiet, tiem, kuri vēl nav pamodušies, un kuri paliek slikti informēti. Diemžēl mediji joprojām ir apspiesti ar līdzšinējo pieeju, kas neļauj vārda brīvību un pētniecisko žurnālistiku, kas ļautu izcelt patiesību. Daudz kas notiek, kas būtu jāpasaka, lai jums būtu izpratne par to, kas notiek aiz notikumiem, kas apdraud mieru pasaulē. Vēl labāk būtu patiesas atskaites, lai jūsu prāts tiktu izvirzīts atpūtai, zinot, ka gan ir mēģināts uzsākt vēl vienu pasaules karu, brt viņi ir izgāzušies, un turpinās to darīt.


Mēs nevēlamies, lai jūs pēkšņi justos bailēs no nākotnes, esiet pārliecināti, ka viss ir labi. Tomēr, mēs atkal jūs informējam, ka mūsu tehnoloģija ir tāda, ka mums ir pilnīga kontrole pār to, kas notiek Tuvajos Austrumos, un visa konfrontācija drīz tiks apturēta .Iestādes ir informētas, ka mēs neļausim kodolieročiem tikt izmantotiem, un ka mēs esam pret jebkāda veida agresiju. Tādēļ ir diezgan bezjēdzīgi turpināt kara spēles, un piedalīties visu lielībās, kas aizkurina situāciju. Mūsu pacietība nav daudz, un ja lietas neuzlabosies,mēs izmantosim mūsu pilnvaras, lai apturētu visus mēģinājumus iesaistīties kareivīgās kustībās.

Mēs no Galaktiskās Federācijas esam šeit, lai redzētu, kā jūs un Māte Zeme droši nonākat galamērķī, kas ir beigas šī cikla dualitātei. Ātrāk tumšie un to sabiedrotie tiks aizvākti, un to ietekme paņemta prom no viņiem, jo ātrāk mēs visi varēsim koncentrēties uz jūsu ceļu uz Augšāmcelšanos. Tomēr mēs joprojām uzturam līdzsvarotas dažādas enerģijas, kas spēlē uz Zemes, un pieaug eksponenciāli, un palīdz paaugstināt jūsu apziņas līmeni. Jums joprojām ir diezgan tāls ceļš ejams, pirms jūs nonāksiet kaut kam līdzīgam pie pilnas apziņas, bet tas nāks pie jums ātrāk, nekā jūs varētu gaidīt.Jūs tiekat gatavoti kļūt par Galaktiskām Būtnēm un veikt savu vietu starp mums, kas ir jūsu dievišķā taisnība.

Mēs varam saprast, ka tiem, kas ir pamodušies uz to, kas notiek ar cilvēku rasi, joprojām māc bažas par tiem, kuri vēl ir miegā. Mēs vēlamies Jums apliecināt, ka līdz šā gada beigām,katra dvēsele zinās par Augšāmcelšanos un būs iespēja izvēlēties, vai tās sagatavosies tai. Laiks kļūst īss, bet daži vēl joprojām paspēs savlaicīgi atnākt šajā dzīvē, lai padarītu to par savu mērķi. Tas mīļie ir noteicošais faktors, jo daudzi ir šeit pēc pieredzes, kas vēl vairāk palīdzēs to attīstībai, bet kuri nav gatavi veikt kvantitatīvu lēcienu apziņā. Atbilde ir tāda ka nav jāuztraucas par lēmumiem, ko izdarījušas citas dvēseles, jo viņas būs izvēlējušās to, kas ir labākais viņām un apmierina viņu vēlmes. Esiet droši, visi tiks pieskatīti, un ka Dievs nešķiro nevienu dvēseli un visi ir vienlīdz mīlēti.

Dažādas programmas, kas nesīs jūs uz priekšu, ir gatavas īstenošanai, un preparāti tiek pabeigti. Daudz eņģes svārstās ap valdības maiņām nepārprotami un mums ir vajadzīgi cilvēki, kas var būt uzticami, un var novest jūs ar pilnīgu izpratni par to, kas tiek prasīts no viņiem. Ticība saviem ieceltajiem pārstāvjiem ir salauzta tik daudz reižu tie, kuri nav turējuši savus solījumus, un likuši jums vilties. Nākotnē jūsu līderi tiks izvēlēti no to gudrības un garīgās pieredzes,un būs uzticami un godīgi. Pārāk bieži Jūs esat apvārdoti ar solījumiem, kurus nekad nav paredzēts turēt, tiem, kas izvēlējās pakalpojumus sev, nevis citiem. Kad jūs attīstieties un turpinat pieaugt augšup pat augstākās dimensijās, jūs sapratīsiet, ka neviena dvēsele nevar maldināt vai melot otram bez viņu nodomiem esot zināmiem. Patiesi, jūs zināsiet, vērojot viņu auras izstarojuma noplūdes, kas sniedz daudz informācijas par šo dvēseli. Pat tagad jums ir cilvēki, kuri var redzēt un lasīt auras, un tā nodod diezgan daudz par jums. Piemēram, jūsu veselības stāvokli, var redzēt, un faktiski pat slimības sākumu, pirms jūs faktiski to uzzināt. Jūs esat patiešām diezgan sarežģītas būtnes un esat tumsā par daudziem saviem aspektiem, piemēram, jūsu astrālo ķermeņi, kurus jūs izmantojat, kad izejat no ķermeņa. Daudzas dvēseles izmanto to, lai apciemotu aizgājušos draugus un ģimeni, bet daži atkal ir nomodā par atmiņām no tiem. Atcerieties, ka jūs dzīvojat bezgalīgas dzīves reizes un kā dvēsele vienmēr pastāv vienā vai otrā veidā, un galu gala kļūst par tīru Gaismas Būtni.

Dzīves mērķis ir attīstīties, izmantojot pieredzi, un jūs esiet viens, kas izvēlas, kā jums sasniegt to.Zeme ir grūta pieredze ko jūs zinājāt, ka tā varētu būt, un šeit jūs esat pēc simtiem dzīvībām, dažādās civilizācijās, kas ir paplašinājušas jūsu apziņas līmeni. Nekas no jūsu pieredzes nav pazaudēts, un jums nav obligāti nepieciešams atcerēties precīzus apstākļus. Dažreiz viņus ir vislabāk aizmirst jo ekstrēma pieredze, kas bija nepatīkama var tikt izdzēsta no atmiņas. Jums ir liela pieredze, kas kalpos Jums un citiem ļoti labi,neatkarīgi no tā ko vēlaties darīt kā savu nākamo piedzīvojumu.Daži no jums pievienosies mums, kā Galaktikās būtnes un diezgan pamatoti būs vienvērtīgi mums.

Mūsu misija ir mainījusies ļoti no brīža, kad mēs sākām, un tagad jūsu ceļš ir skaidrāks mums, ir nepieciešams vairāk iesaistīties jūsu lietās. Tika cerēts, ka, tā kā beigu laiki tuvojās tumšajiem redzot, ka viņu stāvoklis ir nepārliecinošs, un ļaus pabeigt jūsu augšāmcelšanos braucienu bez iejaukšanās. Kas nav izrādījusies par viņu lietu, un tie ir lauzuši savus solījumus pārtraukt savas darbības. Tas mums neatstāj citas iespējas, lai saņemtu atļauju tos aizvākt, un kā daudzi no jums ir konstatējuši, tas ir gājis uz priekšu. Neļaut turpināt ar savu iejaukšanos, mums nācās iznīcināt to aprīkojumu, kas galvenokārt atradās pazemē. Tikmēr mēs koncentrējamies uz Tuvajiem Austrumiem, kas ilgu laiku bija par iespēju izlausties velvienam pasaules karam. Mēs sagaidām, ka tad, kad dažādas valstis šo bezjēdzību ignorējot mūsu prasības, lai apturētu karu, viņi pārtrauks savu darbību un ļaus mieram nolaisties uz Zemes. Tam jābūt tā, jo tas ir dievišķi izsludināts.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, un priecājos, ka mēs esam tik tuvu, lai atrisinātu vienu no jūsu lielākajām pasaules problēmām, kas stāv ceļā pastāvīgam mieram.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light

Translator: Maris
   

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru