We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

keshe

trešdiena, 2012. gada 14. marts

14-marts-2012SaLuSa 14 marts 2012


Tumšie ir ar priekšgalu uz leju no spiediena, kas tiek piemērots tiem no jums. Viņi nekad neuzskatīja, ka jūs varētu izmantot šīs pilnvaras, ka tiem varētu būt liegts sasniegt savus mērķus. Sakarā ar jauno apziņas līmeni, kas pastāvīgi sasniedz jaunas virsotnes, viņiem nav enerģijas, lai izdarītu to kas ir nepieciešami, lai būtu veiksmīgi.


Viņu noslēpumi ir beigu’sies, un ik uz soļa viņi sastopas ar izaicinājumiem savās iestādēs. Viņi redz savas bāzes iznīcinātas, un ieročus, iznīcinātus vai arī atņemtus, lai novērstu viņu izpildi savos plānos. Tie ir nekārtībā, bet joprojām nespēj saprast un pieņemt, ka viņu dienas ir beigušās. Tomēr, mēs konfrontējam tos ik uz soļa, lai nodrošinātu, ka tiem tiek liegts radīt lielu incidentu. Mēs zinām visu par viņu viltus karoga darbībām, un viņi atbild par saviem mēģinājumiem rīkot vēl vienu pasaules karu. Mēs piekodinām atkal, ka karš netiks atļauts, un ir lūgts ilumināti lai apturētu mēģinājumiem izveidot vienu. Jaunā ēra attīsta sevi tieši tagad, un tās progress netiks apturēts vai apstādināts no jebkādas ārējās iejaukšanās.

Tāpēc, mīļie jums nav nekāda iemesla būt bailēs par ko jūs dzirdat par plāniem radīt kavēšanos, un tos būtu labāk ignorēt, jo esam mēs Galaktikā federācija kas ir pie atbildības.Ne jūs, nedz mēs netikām veikuši tik garu ceļu lai tiktu novērsti vai vīlušies, un kā mēs to bieži pasludinām, uzvara ir mūsējā.Tumšo ielenkšana ir sākusies, un tie tiks novietoti tā,kur viņi vairs nevarēs traucēt jūsu evolūcijai.

Visuma likumi ir diezgan skaidri un neatsaucami, un gan tumšajiem un gaismai ir jāievēro tos.Viens, kas ir ievērojami izmantots, ir piesaistīšanas likums, lai gan lielu daļu no jūsu dzīves jūs neēsat sapratuši, ko nozīmē jūsu darbības. Tumšie ir sapratuši, un izmantojuši jūsu nezināšanas pilnvarojot sevi uz jūsu rēķina. Tomēr, par cik jūs esat pieņēmuši Gaismu, jūs esat piesaistījis vēl vairāk to uz Zemes, un tā ir pagriezusi galdus jūsu labā.

Tas ir fakts, ka beigās Gaisma vienmēr uzvar kaujās ar tumsu, pat ja tās nes īslaicīgu peļņu. Kas gan ir par lielāku balvu ja tā nav jūsu Augšāmcelšanās, kuras dēļ jūs esat nogājuši garu ceļu prasot pēc tās. Pie reizes esat saucis Dievu domājot, ka jūs esat bijis pamests, kad patiesībā jūs paši izveidojāt savu atdalīšanos. Jūs vainojat Dievu nāvēs un iznīcībās, tomēr tas bija cilvēks, kurš devās uz karu no alkatības un iekāres par viņa kaimiņa īpašumu. Ta sir prasījis ilgu laiku, lai redzētu, cik bezjēdzīgi tas viss ir bijis, un patiesi nav uzvarētāji un visi irzaudētāji. Beidzot jūs pilnīgi pareizi pieprasāt izbeigt karu, un šīs lūgsnas ir atbildējis Dievs. Tagad Dievs ir izsludinājus, ka karš ir beidzies, un mūsu vieta ir nodrošināt, ka tā tas ir.

Tas nenotveramais miers ko jūs meklējāt gadu tīkstošos drīz būs jūsu, un visas agresijas formas tiks liegtas tiem, kas ignorēs Dievišķo dekrētu. Tās dvēseles, kuras veljoprojām domā šādas domas, atklās, ka viņu vibrācijas ir tādas, ka tie netiks ielaisti augstākās Gaismas vibrācijās. Tur nav vietas nekam citam, kā Gaismai un Mīlestībai, kas pastāv augstākās dimensijās. ja jums ir nodoms pacelties, pārliecinieties, ka Jums ir iztīriīta bagāžu ko esat nesuši līdzi. Jebkurš vārds, rīcība vai akts, kas ir zemākās vibrācijās jutīsies nevietā, tātad jums būtu jāspēj pakāpeniski noņemt tās no savas normālās mijiedarbības ar citiem. Esiet pret citiem tāds, kā jūs vēlētos lai darītu jums, un jūs radīsiet mieru un harmoniju sev apkārt.

Kā jūs pamanāt laiks ir paātrinājies ātrāk nekā jebkad agrāk, un nedēļa liekas nieka dažas dienas, un katra nedēļa ir piepildīta ar tik lielu potenciālu, kas mainīs jūsu dzīvi. Mēdiji joprojām ir atturīgi un maz par to, kas īsti notiek sasniedz jūsu acis vai ausis. Tomēr, mēs veiksmīgi strādājam, lai atvērtu brīvu presi, un kad ierobežojumi tiks atcelti Jūss tiksietapbērti ar ziņojumiem par ikdienas notikumiem. Kad tas būs droši mums parādīties jums, tad regulāras televīzijas programmas notiks, ļaujot mums platformu, lai pastāstītu par mūsu plāniem un jūsu nākotni.Vissvarīgākais aspekts ir apslāpēt tautu bailes un pierādīt, ka mēs nākam ar mieru, un ka mēs esam jūsu nākotnes paši. Viss kas tiek plānots, ir jūsu pacēlumam un atbalstam, un lai kādas izmaiņas, notiks jūss būsiet tie kas iegūsiet daudz vairāk, nekā jūs varētu zaudēt.

Par cik jūs pacelsieties ar Māti Zemi, pilnīgai attīrīšanai ir jānotiek, un tas būs no zemes, jūras un atmosfēras, kas ir bijušas slikti piesārņotas. Tas ir daļēji noticis caur mūsu klātbūtni un izmantojot mūsu augstākās tehnoloģijas. Mūsu vēlme vienmēr ir bijusi saglabāt līdzsvaru uz Zemes, un mēs esam darījuši, to pat tādā mērā, kas neļauj tai noliekšanos pārāk tālu no tās asem. Zemestrīces ir diezgan dabiski, bet mēs esam mazinājuši tās postību kur viņa radīja lielus draudus cilvēcei. Tie ir Mātes Zemes veidi iesaistīti viņas attīrīšanā un vitāli nepieciešami, ja viņa tiks atgriezusta viņas senatnīgajā stāvoklī.

Agrāk vai vēlāk katram no jums nāksies saskarties ar patiesību par savu uzturēšanos uz Zemes. Kas jums ir tikts teikts, ir tālu no patiesības, un bieži tā ir izkropļota, lai atbilstu cēloņiem tiem, kas kontrolē jūs. Tomēr jūs piedzimstat brīvi un tiesības izteikt sevi kā garīgām būtnēm, kam ir fiziskā pieredze. Tā brīvības pakāpe būs jūsu ļoti drīz, un jūs aizmirsīsiet grūtos laikus dualitātē kaut gūtā mācība paliks ar jums. Jūs novērtēsiet to, cik lieliska pieredzi Jums ir bijusi, un cik daudz tas ir veicinājis jūsu evolūciju. Tas patiešām ir tas, pēc kā jūs esat nākuši uz Zemes, un tas ir lieliski apgaismots laiks, ka galu galā jums nebūs nožēlas par jebko.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un mēs esam tik priecīgi redzēt jūs saņemot pierādījumus, tam ko vēlaties, kas apstiprina ka tumšie ir vientulībā. Nav vietas, lai paslēptu vai izbēgtu no taisnības, tāpēc jums nav jābažās par viņu likteni. Kā ar katru dvēseli, kas gājusi uz Zemes, visi no jums ir saistīti ar Visuma Likumu, un neviens nav virs tā. Likumi tomēr nevar dot sodu, bet tā vietā iespēja darīt labu savām kļūdām. Viss notiek, kamēr jūs tesat Beznosacījuma Mīlestības enerģijā, tasa jums būtu jāzina, cik daudz jūs esat mīleti no Dieva.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light

Translator: Maris
   

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru