We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

keshe

pirmdiena, 2012. gada 20. februāris

February 20, 2012

SaLuSa February 20, 2012

No vienas dienas uz otru jūsu apstākļi pasaulē mainās ļoti strauji. Fakti nevar būt viegli pieejams jums, bet par cik atbrīvošanās no tumšajiem turpinās jūs drīz uzzināsiet vairāk par visu.Mūsu sabiedrotie kopā ar mūsu atbalstu progresē ļoti labi, un nekas nenovērsīs gala panākumus. Piemēram, lai gan daudz ir mēģināts uzsākt Trešo pasaules karu,bet ar viņiem irtikts galā, un kā mēs esam apsolījuši jums visiem, vēl viens karš nebūs. Šī vēsts kļūst mājvieta tiem, kas ir kara iniciatori, bet viņi sapratīs, ka mēs turam savu vārdu. Ir bijuši vairāki viltus incidenti, mūsu uzraudzībā, lai novērstu iespēju lielai konfrontācijai. Daži incidenti ir pārāk lieli, lai pilnībā noslēptu, un dažas detaļas noplūst. Esiet vērīgi un jūs neapšaubāmi uzņemsiet dažus neparastus ziņojumus.

Protams, mēs nevēlamies iesaistīties kaujās ar tumšajiem, taču mums ir dotas tiesības rīkoties jūsu

vārdā, lai aizsargātu jūs. Jūs esat norādījuši savu vēlmi sākt jaunu ēru, kur karš vairs notiek, un miers pasaulē. To tiks nodrošināts un izpildīts ja būs nepieciešams, līdz kamēr tie kuri atbildīgi par šādiem šaušalīgiem nodarījumiem kā karš vairs nespēs īstenot šādas pilnvaras. Tas ir Dievišķs dekrēts, ka jūsu cikls dualitātē beidzas ar karu, kas tiek pilnīgi izskausts, un miers tiek stingri noteikts.Pārāk ilgi jūsu tiesības ir bijušas atņemtas, un laiks ir sasniegts, lai tās pilnībā atjaunotu.Vecā paradigma ir tagad ''nelaiķis'', un netiks izdalīta vairāk enerģija, kas to uzturētu. Jauna diena ir uzsākta, kas zied savā krāšņumā ar Augšāmcelšanos.

Mīļie, ņemot vērā to, ko mēs esam jums stāstījuši par mieru netieciet lūdzu novesti bailēs sakarā ar Tuvo Austrumu problēmām. Būs pēkšņi beigas visām sadursmēm, un iesaistītās personas redzēs notikums, kas ļaus pastāvēt mieram visapkārt. Nav vietas vairs kodolieročiem, un tie jau ir paredzēti iznīcināšanai. Ziņa tiek beidzot novesta mājās, ka viņi nedrīkst lietot tos nekādā gadījumā. Jūsu valdībām ir zināms par mums un par šādu ierīču aizliegumu jau daudzus gadus, un beidzot saprot, ka mēs arī darām ko sakām.

Mēs esam šeit, lai nodrošinātu, to lai Gaisma tiktu atbalstīta visos iespējamos veidos,neiejaucotiescilvēku brīvajā izvēlē. Galaktiskā Federācija ir miera uzturētāji no Visuma,un kur jūs atrodat mūs jūs atradīsiet Gaismu darbībā. Nekas neizbēg no mūsu paziņojuma, un nav slēpņi kur ilumināti un to līdzinieki varētu izmantot, lai izvairītos no saviem likteņiem. Tiem ir piedāvāts veids ārā no visa, ja vien viņi atkāpjas, taču tas nenozīmē, ka viņi var tikt prom nesaņemot sodu par saviem noziegumiem pret cilvēci. Ir daudz lielāks spēks nekā mēs, kas ir iesaistīts, lai nodrošinātu, ka taisnīgums tiek sadalīts godīgi.

Galaktikas Federācija nav bijusi tik aktīvāka kā tas ir patlaban, jo haoss un veco veidu sabrukums iekļauj lielu daudzumu attīrošo enerģiju, kas ir bijušas neaktivizētas gadiem ilgi. Tām nav vietas augstākās vibrācijās, kas pavada Augšāmcelšanos, un šā iemesla dēļ tās nevar uzspiest sevi tai. Visuma likumi ir svēti un piemēroti viss cauri un mēs esam tie, kas pārliecināsies, lai tie tiktu veikti. Tas ir iemesls, kāpēc ar Augšāmcelšanos saistītās dvēseles nevar doties uz priekšu kamēr vien viņu vibrācijas ir saderīas ar to.Izvēle ir joprojām jūsu,bet jums ir jāsasniedz noteikts vibrāciju līmenis lai paceltos. Visas dvēseles zina par to pirms tās nāk inkarnācijā, un dažām no tām nav vēlmes pacelties, bet vēlēšanās pievienot šo periodu divdabībā savai pieredzei.

Jūs esat ļoti tuvu lai piedzīvotu aizraujošu periodu, un lai redzētu ciklu ārpus dualitātes, un tas nevar īsti uzsākties līdz jūs drīkstēsiet dzīvot mierā un bez bailēm. Jūs kļūsiet brīvi un citi iegūs no jūsu priekšrocības jutot lielu prieka vilni un laimes sajūtu kas nāks pārZemi. Mēs būsim kopā ar jums un piedalīsimies Jūsu svētkos, jo tas būs jums vēsturisks notikums. Mēs varam dzirdēt lielu nopūtu cauri visai pasaulei, kā jūs baudāt brīvības līmeni kas ļoti atšķirās no tā ko esat piedzīvojuši gadsimtiem ilgi. Ejiet savā ikdienā ar šādām domām prātā, un ziniet, ka jums vairs nav ilgi jāpatur pašreizējais haoss.

Jūs mācīsieties biežāk par tiem kuri vainojami noziegumos pret jums un ir spiesti atkāpties. Korupcija un kukuļi ir iedzimti politikā un lielos uzņēmumos, bet tas mainīsies ar laiku ,jo tikai tie kuri ir uzticami un godīgi izdzīvos attīrīšanu.Lietas tagad notiek, lai izskaustu tos, kuri ir strādājuši tikai par labumu sev. Nākotnē būs tikai dvēseles ar gaismu sevī, kuras pārstāvēs Jūs un rūpēsies par jūsu interesēm. Šīs funkcijas ir jāuzskata par privilēģiju un godu, un jums ir cilvēki jūsu starpā, kas labprāt kalpotu jums šādā veidā.

Jūs visi esat pavadījuši daudzas dzīve uz Zemes, lai sasniegtu jūsu patreizējo evolūcijas līmeni. Bagāts cilvēks, vai kā slikts cilvēks jūs esat pieredzējis visu veidu problēmas, un šodien jūs esiet daudz gudrāki un zinošaki, nekā tad, kad jūs pirmo reizi stājāties zemākajās dimensijās. Tas ir iemesls, kāpēc tik daudzi no jums ir gatavi pacelties, jo dualitātei nav nekas vairāk,ko mācīt jums, lai gan pieredze noderēs arī nākotnē. Tātad, pat ja jūs ejat cauri grūtiem laikiem tagad, tā var būt pēdējā reize, kad mācības dualitātē tiek novietotas pirms jums. Pat ja jūs esat salīdzinoši jauns, jums tomēr bija labs iemesls lai piedzīvotu šos beigu laikus.

Kāda gan būtu jēga dzīvei, ja tai nebūtu skaidrs mērķis. Protams, bez tā nebūtu haoss un bojājumi, un nebūtu patiesais mērķis tiekties. Tā patiešām plūst pa dievišķi iesvētīto ceļu,kas pacels Cilvēci sniedzot katrai dvēselei iespēju pacelties. Tātad haosa ietvaros jūsu evolūcijas plāns ir gandrīz pabeigts, lai izbeigtu šo stadiju. Tad jūs nokļūsiet jaucitā ciklā augstākās vibrācijās, ar mērķi iet vēl augstāk.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, un priecājos, ka mums kopā ar citiem ir dota iespēja pavadīt jūs jūsu braucienā mājup.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light


Translator: Maris
   

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru