We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

keshe

ceturtdiena, 2010. gada 7. janvāris

SaLuSa, October 19, 2009
Mums ir prieks vērot, cik daudzi no jums ir pozitīvi reaģējuši uz paziņojumiem par mūsu eksistenci. Un tā jau nav, ka nekad iepriekš par mums nebijāt dzirdējuši. Mums ir ļauts jums palīdzēt kā garīgājiem virzītājiem, kā arī tāpēc, ka dualitātes laikam pienācis gals. Jūs neesiet tā ieprogramēti, lai redzētu šo periodu paši no sevis, un Plāns vienmēr ir pieļāvis vadīt un virzīt tā, lai jūs saniegtu savu patieso mērķi. Augšāmcelšanās ir vienkārša pacelšanās Visuma augstāku vibrāciju līmeņos, un tas nozīmē, ka būsiet notiekošā daļa, ja vien paši neizvēlēsieties tajā nepiedalīties. Lai cik vienkārši tas izklausītos, tam ir tālejoša iedarbība, un nekas vairs nebūs kā agrāk. Šis ir brīnumains notikums, kas ļauj jums ieiet augstāko dimensiju skaistumā un mierā. Šis notikums nāk kā jūsu tiesības, un šāda iespēja atkal var atkārtoties tikai pēc daudziem tūkstošiem gadu.

Gatavojiet savus prātus izmaiņām, tam, ka ieradīsimies mēs. Jūs turpināsiet saņemt informāciju par notiekošo. Ar mūsu palīdzību, variet būt droši, nebūs uz Zemes vietas, kas paliks bez kontaktiem ar mums un notiekošo. Ja nepieciešams, mēs jebkurā brīdī varam caur jūsu TV sniegt ziņojumus, nelietojot jums ierastās metodes. Kad mūsu plāni kļūs plaši zināmi ,maz būs tādu, kas iebildīs paaugstināšanas notikumam.

Mēs esam savā laikā kontaktējušies ar daudziem līderiem, bet nesekmīgi. Mūsu mērķis bija piedāvāt mūsu tehnoloģijas kara izbeigšanai un miera nostiprināšanai. Tomēr, jūsu valdība nolēma sadarboties ar Visuma Būtnēm, ko jūs pazīstiet kā Pelēkos, un parakstīja slepenu vienošanos ar tiem, ļaujot Pelēkajiem uz Zemes izvietot savas bāzes apmaiņā pret jaunākajām tehnoloģijām. Daudzi jūsu šībrīža sasniegumi nākuši no šī avota, piem čipi un lāzeru tehnoloģijas. Un tā- tas ko būtu ieguvuši ar miera vēlmi un mūsu palīdzību, tika slepeni lietots, lai iegūtu pasaules varu pār citām valstīm.

Galaktiskajā Federācijā neviena civilizācija necenšas būt pārāka par citām, dominēt pār kādu. Tā vietā valda dalīšanās politika- visi iegūst viens no otra visu labumam. Tā ir mēraukla jebkuras civilizācijas attīstībai un progresam, un bēdīgi, bet jūsējā vairāk ir vērsta uz kalpošanu sev.

Jūs visi neesiet vienādi apskatāmi pat no materiālā redzes punkta. Tā nav kāda personīgā vaina, bet gadsimtu garumā ilgusī citu valstu verdzināšana. Tā nav viņu vaina, ka šīs zemes atpaliek no Rietumu pasaules. Ilumināti ir izstrādājuši savu plānu par totālu kontroli pāt pasauli daudz ilgākam laikam nekā variet iedomāties. Tie nav atstājuši lietas savā plūdumā. Gaismas darbinieki arī ir īstenojuši plānus jūsu visu pret verdzināšanai.

Tā nebūs tikai viena galaktiskā federācija, kas ieradīsies uz zemes, bet arī Skolotāji atgriezīsies, lai labotu nepareizās mācības, kas attiecas uz vārdu Dievs. Vēlākā periodā jūsu Iekšējās Zemes ģimene iznāks virspusē, lai palīdzētu augšāmcelties. Kā redziet- Zemes Mātes un viso dzīvo formu augšāmcelšanās operācijā- iesaistīsies daudzas Gaismas Būtnes, kas jūt mīlestību pret jums. Tie vienmēr ir bijuši jūsu tuvumā, bet nu ir īstais laiks tiem parādīties un atjaunot savu draudzību ar jums.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un dalos tajā, kas nāks pavisam drīz, kas ievedīs jūs sapratnes Gaismā. Jūs esiet Viena Ģimene Radītāja acīs, un neviens netiek nostādīts augstāk pār citiem. Visi ir vienādi. Esiet Mīlestība un Gaisma, un dzīvojiet dzīvi kā tādi, kas to meklē un izplata visur kur vien ejiet.

Paldies SaluSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


tulkoja Māra

Email: marabrante@inbox.lv

The Galactic Federation Messages by Mike Quinsey
www.galacticchannelings.com - All languages stated above
http://gfbymikequinsey.blogspot.com/ -ENGLISH
.
http://www.costanza2003.org - ITALIANO
http://gfindutch.blogspot.com / - NEDERLANDS
http://glingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH
http://fgfrance.blogspot.com/ - FRANÇAIS UPDATED
http://gfsvenska.blogspot.com/ - SVENSKA UPDATED
http://fgmikequinsey.blogspot.com - PORTUGUÊS
http://www.schodamidonieba.pl/ - POLISH
http://federaciongalaticaenespanol.blogspot.com- CASTELLANO/ESPAÑOL
*
http://blog.goo.ne.jp/flatheat/c/c0a7212b7e7e44c4f990c62a84cd2dc8 – JAPANESE
http://gfingreeck.blogspot.com/ - GREECK - NEW
http://gfinlatvian.blogspot.com/ - LATVIAN - NEW

Galactic Federation by SHELDAN NIDLE
http://www.paoweb.com - ENGLISH
www.galacticchannelings.com - All languages stated above
http://gfbysheldannidle.blogspot.com - DUTCH
http://spirit-messages.blogspot.com- CASTELLANO/ESPAÑOL
http://sheldaninswedish.blogspot.com – SWEDISH – NEW
http://www.oneness-web.jp/pao/index.htm - JAPANESE
http://www.paoweb.org/de/pages/index.html - GERMAN
http://www.costanza2003.org – ITALIANO
http://www.unitynet.nl/ ~NEDERLAND
http://paorg.sweb.cz/ - CZECH
http://sheldannidlefg.blogspot.com/ BRASIL

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru